יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

שירותי המספרה

במספרת יוסף אנו רואים חשיבות גבוהה ברמת השירות בכל הפרמטרים, החל מהשירותים הניתנים על ידי צוות המספרה, וכלה בשירותי יופי וטיפוח נוספים, כגון: פדיקור, מניקור, גבות, שעווה, שפם וטיפולי פנים. רמת השירות הגבוהה של אנשי הצוות במספרה חשובה במיוחד, והיא מהווה רכיב לא פחות חשוב מעבודתם המקצועית והאומנותית של אנשי הצוות, שכן חווית השירות של הלקוחה היא חלק בלתי נפרד מאיכות השירותים הניתנים במספרה. כך גם במספרת יוסף זוכה הלקוח/ה ליחס אישי, אדיב, מסור ואכפתי.

זאת ועוד, סדר, ניקיון והיגיינה במספרה חשובים לא פחות והם חלק בלתי נפרד מרמת השירותים הגבוהה במספרת יוסף, כגון: חיטוי הכלים וניקיון המוצרים, וכן שימוש בכלים חד פעמיים. הניקיון והסדר חשובים כדי להשרות אווירה אסתטית ונעימה, ולא פחות מעניין הבטיחות של הלקוחה והספר הכרוך בהיגיינה בזמן העבודה.

במספרת יוסף ישנם גם שירותי פדיקור ומניקור, וכן טיפולים נלווים אשר משדרגים, מעשירים ומשלימים את חווית השירות הגבוהה שבמספרה. כך, למשל, לקוחה אשר נמצאת עם צבע על הראש בזמן ההמתנה בן הארבעים דקות, יכולה לנצל את זמן ההמתנה ולהנעים את זמנה בטיפולים אלה.

אנו במספרת יוסף מחויבים לשמור ולשמר רמת שירות גבוהה ואכפתית אשר ניתנת לכל לקוח ולקוחה ללא יוצא מן הכלל. בנוסף למגוון השירותים הנלווים שמהספרה מעניקה, במספרה אנו נותנים את מלוא השירותים, כמובן, גם בתחום עיצוב השיער: תספורות נשים, תספורות גברים, החלקות, תסרוקות ערב, תסרוקות כלה, תוספות שיער, טיפולי הזנה וטיפוח לשיער, ועוד. בנוסף, המספרה מעמידה לרשות הלקוחה גם צוות של מאפרים ומאפרות מקצועיים לכלות ואירועים מיוחדים אחרים. כל אנשי הצוות במספרה הם אנשי מקצוע, כל אחד בתחומו, והם נבחרו בקפידה על מנת להעניק ללקוח/ה את איכות השירותים הגבוהה ביותר.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Barber Shop
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק