יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

צבעים לשיער

צבעי השיער במספרות נחשבים לסדרה המקצועית של צבעי השיער, להבדיל מסדרת הצבעים הביתיים שנמצאים בפארמים למיניהם (למשל, צבעים של חברות כלוריאל או וולה אשר מייצרות, בין היתר, סדרת צבעים לצרכנים הביתיים). צבעי השיער המקצועיים שבמספרות הם ברמת איכות גבוהה יותר מהצבעים הביתיים הנמכרים בפארמים, גם אם מדובר באותן חברות אשר מייצרות את הצבעים. לרוב, במספרה מעצבי השיער מערבבים תערובות של כמה שפורפרות שונות של צבעים על מנת להגיע לגוון השיער הרצוי. לצורך בחירת הצבע המתאים, מעצב השיער והלקוחה מחליטים יחד על בחירת הגוון המתאים ביותר, בכדי להגיע לבחירה המקצועית והמתאימה ביותר. בנוסף, במספרה ניתן לעיין בקטלוגים וחוברות צבע אשר עוזרים ללקוחה ולספר לבחור יחד את הצבע המתאים.

לבד מצבעי השיער, ישנן גם שטיפות. צבעים לשיער מופעלים על ידי חמצן ואמוניה שנמצאים בצבע. לעומת זאת, שטיפות הן ללא חמצן ואמוניה. ואולם, אחד החסרונות של שטיפה (להבדיל מצבע) הוא שכמעט ואין ביכולתו לתפוס מאה אחוז משיער השיבה של הלקוחה. בנוסף, אם הלקוחה רוצה לשנות צבע כהה לבהיר שטיפה לא תוכל לעשות זאת כראוי. בסופו של דבר, שטיפות הן הרבה יותר ידידותיות לשיער ולקרקפת, אך הן אינן מתאימות לכל מקרה, ולכן יש להתייעץ עם מעצב השיער לבחירת הפעולה המתאימה ביותר (שטיפה או צבע).

חשוב לדעת שבזמן העבודה על הצבע במספרה צבעים פועלים מהר יותר ויעילים יותר כאשר הלקוחה נמצאת באזור חמים יותר. לכן רצוי שלא לשבת מתחת למזגן בזמן ההמתנה עם הצבע, בכדי לא לעכב את פעולתו של הצבע וכדי לא להפחית את יעילותו.

במספרת יוסף אנו משתמשים בסדרת צבעים מהאיכותיים שקיימים היום, והלקוחה זוכה לעבודה מיומנת ומקצועית, תוך כדי שמירה מקסימלית ככל שניתן על בריאות שיערה.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב


Yossef Hair Design
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק