יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

תסרוקות ערב

תסרוקות ערב מיועדות לשלל סוגי האירועים והשמחות, כגון: חתונות, הופעות, כנסים, בר מצווה, בת מצווה וכן הלאה. נהוג להתאים את תסרוקת הערב על פי הקרבה לבעל/בעלי האירוע. כך, למשל, בערב חתונה, במעגל הראשון, התסרוקת של כלת הערב אמורה להראות הכי עשירה ומושקעת מכלל האורחים. המעגל השני הם ההורים, ובפרט האמהות אשר שמור גם להן מקום של כבוד בהתאם. המעגל השלישי הן המלוות, כגון, החברות הטובות והמשפחה הקרובה, שגם להן תסרוקות הערב אמורות להראות בהתאם למעמדן באירוע. כך, למשל, למלוות יהיו, אומנם, תסרוקות מושקעות, אך עדיין צנועות ביחס לתסרוקת הכלה.

חשוב שתסרוקות הערב תתאים ללבוש של האישה באירוע. כך, למשל, שמלת ערב שחורה ודרמטית תתאים יותר לשיער אסוף. שמלה רכה שנשפכת על הגוף יכולה להתאים יותר לתסרוקות פזורות, או פזורות למחצה.

לעיתים מוספים לתסרוקות הערב תוספות שיער ואקססוריז. גם כאן, רצוי שאלה יהיו מותאמים לזמן האירוע ומקום האירוע. כך, למשל, אם האירוע הוא בשעות הצהרים התסרוקת צריכה להיות קלילה במידת האפשר עם מעט אביזרים. אם התסרוקת היא בשעות הערב, אזי תוכל להיות עשירה והדוקה יותר.

כלה אשר מגיעה עם החברות והמלוות ביום חתונתה למספרה, תהיה תמיד זו שתקבל את מירב תשומת הלב, בשל המשמעות הגדולה של האירוע עבורה. לכן מטבע הדברים מתבקשות המלוות לתת לכלה את הכבוד המגיע לה ביום חתונתה, ולהשתדל להפחית לחצים מיותרים ככל שניתן ביום משמעותי זה.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב


Yossef Hair Design
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק