יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

תוספות שיער

תוספות שיער הפכו עם הזמן להיות פופולריות מאד והן זמינות היום כמעט בכל מספרה. תוספות שיער משמשות לכמה צרכים עיקריים: תוספות לצורך מילוי השיער, תוספות לצורך הארכת השיער, ותוספות שיער לתסרוקות ערב ותסרוקות כלה.

1. תוספות שיער לצורך מילוי השיער
ישנן כמה שיטות למלא את השיער על ידי תוספות, ורצוי מאד שהתוספות יהיו משיער טבעי בלבד, אשר מותאם, כמובן, לסוג השיער של הלקוחה (צבעו ואופיו של השיער, כגון: גלי, חלק או מתולתל). תוספות השיער נשזרות על השיער הטבעי בקבוצות קטנות אשר נטמעות בתוך כלל השיער, ולפיכך הן אינן מורגשות כתוספות כלפי חוץ. תוספות השיער מספקות אשליה של שיער מלא, בריא וחזק יותר, וכך גם טבעי.

2. תוספות שיער לצורך הארכת השיער
תפקיד נוסף של תוספות השיער הוא הארכת השיער. לקוחה אשר יש לה שיער קצר או לא מספיק ארוך לטעמה, יכולה להאריך אותו באמצעות תוספות. ישנן שיטות שונות להארכת השיער. שיטה אחת היא שיטה שבה שמים קליפסים על השיער. בשיטה זו הלקוחה יכולה להוריד את התוספות מהשיער, וכך גם להחזיר אותן לשיער כאוות נפשה. שיטה נוספת היא תוספות שנשזרות על השיער כנקודות דקות, ואלה מבוצעות אך ורק במספרה.

כאשר עובדים עם תוספות שיער רצוי תמיד להשתמש בשיער מאה אחוז טבעי. לאחר שזירת התוספות מעצבים את השיער השזור, גוזרים ומאחדים אותו אל השיער הטבעי. כל זה נעשה כדי ליצור שילוב מושלם בין השיער לבין השיער השזור, כך שיראה טבעי. אפשר לציין, שבנוסף לשיטות שנידונו כאן, ישנה גם שיטה של תוספות כמעין רשת המחברת בחלק העליון של הראש עם השיער השזור יחד עם שיערה הטבעי של הלקוחה. הרשת יכולה להיות באזור קודקוד הראש, או לחילופין, באזור הפוני. גם במקרה זה רצוי וצריך להשתמש בשיער שהוא מאה אחוז טבעי.

3. תוספות שיער לתסרוקות ערב ותסרוקות כלה
תוספות שיער משמשות גם לתסרוקות ערב ותסרוקות כלה. כך, למשל, כאשר הכלה זקוקה למילוי ועיבוי השיער אנו משתמשים בתוספות אשר מותאמות לשיער הטבעי שלה, וכן קולעים עמן תסרוקות על פי רצונה. תוספות השיער מעשירות את התסרוקות ונותנות לה נפח. במקרה זה ניתן להשתמש בתוספות טבעיות או מעורבות (שילוב של תוספות שיער טבעיות וסינתטיות יחד).

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב


Yossef Hair Design
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק