יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

תסרוקות כלה

תסרוקת כלה היא תסרוקת לאחד הימים המיוחדים ביותר של האישה במהלך חיה. השיער הוא הכתר של האישה, ולכן התסרוקות מהווה חלק חשוב מאד במראה של הכלה ביום הגדול. לפיכך, על הכלה לייחס חשיבות מיוחדת לתסרוקת ולהיעזר במעצב השיער שלה בבחירת התסרוקת המתאימה ביותר עבורה. ישנם כמה כלים שיכולים לסייע בבחירת תסרוקת הכלה המתאימה. למשל, השמלה יכולה להשפיע על בחירת התסרוקת. וכך, אם השמלה פתוחה בחלק האחורי של הגב או סגורה, היא תשפיע על בחירת תסרוקת אסופה או פזורה. בנוסף, אם השמלה רכה ומרושלת, כך גם התסרוקת יכולה להיות בהתאם. אם לשמלה מראה כפרי, תסרוקת שיער מרושל יכולה להתאים. אם השמלה היא יותר נסיכתית עם ניפוחים, בדרך כלל השיער יהיה יותר הדוק ומורם ועם נפח. באופן דומה, גם אופייה של הכלה יכול להשפיע על בחירת התסרוקת המתאימה. אם אישיותה עדינה ושברירית התסרוקת צריכה להיות בהתאם, כפי שאם אישיותה חזקה ודומיננטית כך גם תהיה התסרוקת.

על פי רוב נהוג לבצע תסרוקת ניסיון לפני האירוע הגדול. תסרוקת ניסיון לתסרוקת כלה היא תסרוקת שחשוב מאד לבצע אותה כמה שבועות לפני הערב הגדול. לא אחת קורה שהכלות מרגישות ש"זה לא הן", וזה, כמובן, בסדר גמור. לשם כך מבצעים תסרוקת ניסיון שכן הדבר החשוב ביותר הוא שהאישה תוכל להרגיש טוב עם איך שהיא נראית. ואולם, חשוב לזכור שיום החתונה הוא לא עוד יום שגרתי, ולכן היא יכולה להרשות לעצמה להיות נסיכה ליום אחד.

פעמים רבות מוסיפים לתסרוקת כלה תוספות שיער, אך לא תמיד זה נחוץ ולפעמים זה אפילו מיותר. כך, למשל, אם השיער מספיק ארוך אפשר לעשות כמעט כל תסרוקת ללא תוספות שיער. עם זאת, לפעמים דווקא נחוץ להשתמש בתוספות שיער כדי להעשיר ולעבות את התסרוקת. ואולם, חשוב בכל מקרה להתייעץ עם מעצב השיער. לתסרוקות הכלה נלווים לרוב גם אביזרי שיער, כגון: סיכות, קשתות, אבנים, ופרחים. אותו אביזר שיער חייב להיות מותאם, כמובן, לתסרוקת ולשמלה אותה היא תלבש באותו הערב.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב


Yossef Hair Design
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק