יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

תספורות גברים

בעבר תספורות גברים היו לא יותר מתספורות פשוטות יחסית ורגילות, ואולם עם השנים נעשה שינויי אבולוציוני משמעותי בעולם תספורות הגברים. וכך, המספרות של ימינו התאימו עצמן לדרישות ותכתיבי האופנה בעולם עבור מי שנהוג לכנות כיום כגבר החדש, המטרוסקסואל. כיום יש קטלוגים לתספורות גברים, דרישות חדשות לתספורות גברים ייחודיות ואופנתיות ואף מגוון רחב של מוצרי טיפוח לשיער לגברים, כמו גם לנשים.

המומחיות הנדרשת מהספר של ימינו לתספורות גברים איננה פחותה מזו הנדרשת בתספורות נשים, שכן במציאות של ימינו עולם אופנת השיער לגברים הוא מורכב לא פחות מזה של תספורות הנשים. עולם תספורות הגברים של ימינו הפך לכזה שמשלב טרנדים עכשוויים וגם רטרו, מה שהפך אותו למעניין וייחודי.

בעבר הלא רחוק מוצרי הטיפוח לשיער עבור גברים היו מוצרים בסיסיים בלבד, כמו ווקס או ג'ל. ואולם, היום תחום מוצרי השיער עבור הגברים התפתח מאד, כמו גם זה של הנשים. המוצרים המתקדמים של ימינו עשויים במרקמים שונים וחומרים מתקדמים, וכך גם יעילותם של מוצרי הטיפוח לשיער גברו והתפתחו עד כדי כך שהיום ניתן להתאים לכל אדם את המוצר המתאים ביותר לסוג השיער הייחודי שלו.

בנוסף לתספורות עבור אוכלוסיית הגברים, מספרת יוסף מציעה גם שטיפות וצבע לשיער עבור גברים, כמו גם לנשים. שטיפה היא טשטוש של שיער השיבה והיא אינה מכילה אמוניה. צבע מיועד למי שמעוניין לשנות את גוון שיערו לצבע אחר. אחד הדברים הנפוצים כיום הוא שילובים של גוונים שונים על שיער טבעי או צבוע. בסופו של דבר, כיום צביעה ושטיפה בקרב גברים הפכה לתופעה מקובלת ונפוצה, אשר מעידה על טיפוח אישי.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף מובילה טרדנים בכל תחומי עיצוב השיער בכלל, ובפרט גם בתספורות הגברים. במספרת יוסף תוכלו ליהנות מעבודה מקצועית ונקייה, תוך שילוב של טכניקות בלעדיות ותספורות ייחודיות גם עבור אוכלוסיית הגברים.

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב


Yossef Hair Design
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק