יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

תספורות נשים

תספורת לאישה חשוב להתאים לפי תווי פניה ואישיותה של האישה. בנוסף, תספורות ותסרוקות נשים מתאימים, כמובן, גם לפי רצונה וטעמה האישי של הלקוחה, ולפעמים גם למקצוע שבו היא עוסקת ולקודים המתאימים למקום עבודתה (לדוגמה, אם היא רופאה, מעצבת אופנה, דיילת בחברת תעופה, וכן הלאה). לבסוף, בנוסף למגוון השיקולים שהוזכרו כאן חשוב במיוחד שהלקוחה תבחר בתספורת שתהיה לה נוחה, פרקטית וקלה לעיצוב וסידור, וזאת בהתאם לסוג השיער הטבעי שלה (שיער מתולתל, חלק, או גלי). במהלך בחירת התסרוקת או התספורת, תוך התחשבות במגוון השיקולים, מומלץ להיעזר בחוות דעתו של מעצב השיער.

תספורות נשים מתחדשות תדיר על פי צווי האופנה הקיימת והטרנדים החדשים והישנים, שכן בדומה לאופנות אחרות, כך גם תספורות הנשים תמיד חוזרות לאותן תספורות אשר נעלמו, ואשר חוזרות שוב לקדמת הבמה. בחירת התספורת הנכונה חשובה במיוחד משום שנהוג להתייחס אל השיער ככתר של האישה, ולכן התספורת מהווה מרכיב חשוב בלוק הכולל של האישה.

תספורות נשים נחלקות לשלוש קבוצות עיקריות לפי אורכן: תספורות קצרות, תספורות באורך שמגיע עד הכתפיים (תספורות באורך קארה) ותספורות באורך ארוך (כתפיים ומטה). את אורך השיער נהוג לבחור לפי מבנה הפנים של הלקוחה. אם הפנים עגולות "מאריכים" אותן בעזרת תספורת מתאימה עם אורך נכון, ולחילופין, אם הפנים מוארכות "ממלאים" אותן בתספורת אשר מתאימה לאותו מבנה פנים. בבחירת אורך התספורות וסוג התספורת מומלץ להתייעץ עם מעצב השיער, שברשותו הידע והניסיון המתאימים לבחירת התספורת או התסרוקת המתאימה ביותר.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Barber Shop
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק