יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

החלקות

החלקות לשיער נפוצות בעיקר בתקופת הקיץ, והן הפכו לפופולריות במיוחד בשנים האחרונות יותר מאי פעם. עולם ההחלקות לשיער הוא רחב ועשיר, ועל מנת לעשות סדר בדברים נמנה שתיים מהעיקריות שבהן:

1. קבוצת ההחלקות היפניות
החלקה יפנית היא החלקה שמחליקה את השיער לצמיתות, והיא עמידה מאד ומאושרת על ידי משרד הבריאות. למען הסר ספק, כל ההחלקות הן פעולות כימיות (כמו בצבע, למשל), ולפיכך יש חזקות יותר ויש חזקות פחות. ההחלקה היפנית משמרת את טיב השערה, אם עושים אותה נכון, כמובן, והיא שומרת על מראה עשיר ומלא ברק. ההחלקה היפנית היא פתרון אולטימטיבי לכל הנשים והגברים אשר מתאמצים להחליק את שיערם ביומיום.

ההחלקה היפנית אינה מתאימה לבעלות שיער מובהר, כלומר, שיער אשר הפך לבלונד באמצעות הבהרה. יש לציין שגם אם הוא נצבע לאחר מכן לצבע כהה, הוא עדיין בלתי כשיר לעבודה עם החלקה יפנית.

החלקה יפנית דורשת זמן עבודה רב והרבה ניסיון ודיוק, ולפיכך חשוב לבחור בקפידה מקום מקצועי שיבצע את ההחלקה כנדרש. בהחלקות יפניות, כמו בסוגי החלקות אחרות, ישנן כמה רמות של איכויות החומרים וכמה חברות אשר משווקות חומרים שונים. לפיכך צריך לדעת עם איזה חומר עובדים בהתאם לסוג השיער. במספרת יוסף תוכלו ליהנות מהחומרים האיכותיים והיוקרתיים ביותר של חברת יוקו (Yoko) בשילוב חומרים איכותיים אחרים להזנה ושמירה על השיער, וכן בטיפול מקצועי ואמין.

2. החלקה ברזילאית (קרטין)
החלקה ברזילאית היא החלקה מסוכנת, הן ללקוחה והן לספר ולסובבים אותם במידה רבה. לפיכך החלקה ברזילאית אינה מאושרת על פי תקן משרד הבריאות והיא משווקת בדרכים מחתרתיות והשימוש בה הוא בלתי חוקי. להבדיל מהחלקה יפנית, החלקה ברזילאית מתאימה לשיער בלונדיני מובהר (שיער שנצבע והובהר לבלונד).

החלקה ברזילאית אינה מאושרת על ידי משרד הבריאות משום שיש בה פורמלין בריכוז גבוה, ולכן היא מסוכנת לבריאות. במספרת יוסף איננו משתמשים בהחלקה ברזילאית, או בכל חומר אחר שאינו מאושר על ידי משרד הבריאות.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Hairdressing Salon
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק