יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

תסרוקות

עיצוב השיער לתסרוקת דורש מיומנות ו'ראש פתוח' יצירתי ואומנותי, תוך התחשבות ברצונותיה של הלקוחה. עיצוב שיער לתסרוקת מתחלק לכמה קטיגוריות, שאחת החשובות שבהן היא תסרוקות כלה וערב. תסרוקות הכלה והערב הן על פי רוב קלאסיות, רכות, נשיות ועדינות. לעומת זאת, תסרוקות ליומיום הן פשוטות יותר ויש להן מראה קליל יותר ו'פחות מתאמץ'. בדרך כלל לתסרוקות הכלה והערב מתלווים אקססוריז שמותאמים לאופי הכלה , לבוש הכלה וסגנון האירוע. באקססוריז לתסרוקות יש מגוון רחב של אפשרויות, כגון: כתרים, קשתות ,סיכות מיוחדות ופרחים (סינטטיים וטבעיים). לכל לקוחה יש סגנון משלה ומראה משלה, וכך גם סגנון האירוע שונה בין כלה לכלה. לכן מתאימים את התסרוקת ואת האקססוריז לכל כלה בנפרד, תוך התחשבות בכלל המאפיינים השונים.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

לרכישה ממגוון מוצרי השיער במספרת יוסף לחצו כאן

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Hairdresser's
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק