יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

שזירת פרחים טבעיים לתסרוקות

שזירה של פרחים טבעיים לתסרוקות מעניקה מראה צעיר, חופשי ומשוחרר, ועם זאת, אלגנטי וקלאסי. ישנם פרחים שמתאימים במיוחד לשזירה, ובהם מומלץ להשתמש לשזירה בתסרוקות (למשל, ענף שושנים, חרצית, פריסיה, סחלב, חבצלת, כתרית, גבסנית, גרלדטון, ועוד). ישנם פרחים שעלולים לנבול תוך שעות בודדות, ובאלה, לא מומלץ, כמובן, להשתמש לשזירה על השיער. לפיכך, כדאי להשתמש בפרחים טבעיים אשר מתאימים יותר לשזירת השיער, פרחים שעמידותם ללא מים נמשכת כמה ימים. בנוסף, חשוב להימנע משזירה של פרחים אשר מושכים אליהם כמות גדולה של חרקים. לבסוף, חשוב, כמובן, להתאים את גודל הפרח וצבעו להופעה וללבוש בערב האירוע. לצורך בחירת הפרחים המתאימים מומלץ להתייעץ עם מעצב השיער.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Barber Shop
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק