יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

אקססוריז לשיער (אביזרים לשיער)

אקססוריז לשיער הם מגוון של אביזרים נלווים לשיער, אשר משדרגים כל תספורת ותסרוקת. ישנם אקססוריז לאירועים, שאותם מתאימים לפי סוג התסרוקת של אותו הערב ולפי הלבוש, כגון: קשתות, כתרים, או סיכות מיוחדות שמשדרגות את התסרוקת ומעניקות "לוק" יותר עשיר. את האביזר עצמו מומלץ לבחור בקפידה ולהימנע ממצב שבו הוא יעניק מראה מוגזם מידי ביחס לתסרוקת וללבוש. לחילופין, חשוב להימנע ממצב שבו האקססורי יהיה קטן מידי ויבלע בתוך התסרוקת עד כדי כך שהוא לא יעניק אפקט כלל וכלל למראה הכללי. את האביזר לשיער חשוב להתאים גם לאופייה של הלקוחה ולסוג האירוע. כך, למשל, אביזרים עם פנינים או יהלומים ואבני חן מתאימים יותר לאירועי ערב. פרחים, לעומת זאת, מתאימים יותר לאירועי צהרים (שעות היום).

במספרת יוסף ניתן לרכוש, בין היתר, אקססוריז מיוחדים לשיער, כגון: סרטים לשיער, קשתות, סיכות מיוחדות ואבני שיבוץ לשיער. לייעוץ והכוונה נוספת ניתן לפנות למעצב השיער, יוסף (יוסי), שישמח לעמוד לרשותך בכל עת.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Hairdresser's
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק