יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

נשירת שיער

נשירת שיער היא בעיה אסתטית, גם בקרב נשים וגם בקרב גברים, שבה מספר השערות הנושרות מהראש באופן טבעי גבוה יותר מהנורמאלי. ברוב המקרים נשירת שיער היא בעיה זמנית, שניתן לטפל בה באופן פשוט יחסית. נשירת שיער נפוצה בעיקר אצל בעלי/בעלות שיער ארוך.

חשוב להבחין בין נשירת שיער לבין התקרחות, שנפוצה בעיקר בקרב גברים. בנשירת שיער שיערה שנשרה תצמח שוב, ואולם, בהתקרחות, שיערה שנושרת לא תצמח עוד (אלא אם ניתן לעשות זאת באמצעות טיפולים מיוחדים). בנוסף, הטיפול בנשירת שיער הקיים היום הוא יעיל מאד, בניגוד לטיפולים בהתקרחות הניתנים כיום ויעילים פחות.

מלבד היותה בעיה אסתטית, נשירת שיער יכולה לגרום מטרד לא רק לסובל או לסובלת מבעית הנשירה. כאשר ישנה נשירה בכמויות גדולות היא עלולה להכביד על עול הניקיון, והיא עלולה גם לגרום לסתימות בצינורות הניקוז בחדרי אמבטיה (לאחר הסתרקות או חפיפה). בנוסף, נשירה עלולה להוות מטרד גם לעוסקים בטבחות, מפני שהשערות הנושרות עלולות ליפול על המזון.

ישנם מגוון סיבות לבעיות נשירה. הסיבות העיקריות לבעיות נשירה הן תזונה לקויה ובלתי מאוזנת, וטיפוח לקוי של הקרקפת. בנוסף, קוקו שקשור חזק מאד, או תסרוקות מסוימות, כגון: ראסטות, עלולים להאיץ בעיות של נשירת שיער. בנוסף, החלקה שבוצעה במספרה לא מקצועית או במספרה שבו נעשה שימוש בחומרים אסורים עלולה גם היא להאיץ בעיות נשירה, ולכן חשוב לבצע החלקות במקום מקצועי שבו החומרים מאושרים על ידי משרד הבריאות.

מלבד תוספות שיער, במספרת יוסף ניתן לקבל מגוון רחב של טיפולי שיער. הטיפולים הניתנים במספרה נחלקים לשתי קבוצות: טיפולי הזנה וטיפוח השיער וטיפולי שיקום השיער (טיפול בבעיות נשירה וטיפולים בזקיק השערה). טיפולי השיער מתבצעים באמצעות אמפולות וקפסולות ממיטב היצרנים המובילים בעולם בתחום טיפולי השיער, כאשר לכל לקוחה מותאם הטיפול הטוב ביותר עבורה.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Barber Shop
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק