יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 

אודות המקום

מספרת יוסף היא מספרת בוטיק ברחוב שינקין פינת מלצ'ט בתל-אביב. המספרה מציעה מגוון רחב של טיפולים לשיער: תספורות נשים ותספורות גברים, תסרוקות כלה וערב, החלקות, תוספות שיער, טיפולי הזנה לשיער, טיפולי שיקום השיער וטיפול בבעיות נשירה. במספרת יוסף כל לקוחה ולקוח זוכים לאחריות מקצועית, ויחס אישי, אדיב וקשוב.

המספרה ממוקמת ברחוב מלצ'ט 30 פינת שינקין 45 בלב ליבה של תל-אביב. בכל תספורת ותסרוקת מורגשת אהבת המקצוע והמגע המקצועי, האופנתי והייחודי שמציעה המספרה. בין שלל טיפולי השיער מציעה המספרה גם טיפולי יופי וקוסמטיקה, כגון: פדיקור, מניקור, גבות, שפם ושעווה.

במספרה ניתן גם לרכוש את רוב מוצרי השיער הקיימים בשוק אופנת השיער ממגוון היצרנים המובלים, כגון: וולה, לוריאל, קרסטס, שוורצקוף, ועוד. כמו כן, ניתן לרכוש במספרת יוסף גם מחליקי שיער, פנים, בייבי ליס, ממגוון היצרנים המובילים, וכן מגוון רחב של אקססוריז לשיער.

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Hair Design
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

* * *

ערוץ הפייסבוק של יוסף עיצוב שיער ערוץ היוטיוב של יוסף עיצוב שיער הטלגרם של יוסף עיצוב שיער


יוסף עיצוב שיער
יוסף עיצוב שיער


כתובתנו:
מלצ'ט 30 פינת שיינקין 45, תל-אביב