יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

ספריי מקשה לשיער

הספריי המקשה הוא תרסיס שתפקידו העיקרי הוא לשמר את צורתה המעוצבת של התסרוקת שיצר מעצב השיער. בנוסף לקיבוע של תסרוקות, הספריי לשיער מגן עליו מפני לחות, והוא יכול לשמש גם כמוצר ביתי עבור לקוח או לקוחה שמעונינים לקבע את עיצוב השיער מידי יום עם סידור ועיצוב השיער.

שימוש בספריי לתסרוקות ערב ותסרוקות כלה מסייע לשימור התסרוקות עד לשעות הלילה המאוחרת. כך, למשל, כמות נדיבה של ספריי מסייעת לשימור תסרוקות מושקעות ומורכבות למשך שעות ארוכות, כגון, תסרוקות כלה.

בסופו של דבר, למרות שהספריי המקשה הוא חומר לא כל כך נעים למגע, הוא נחוץ במקרים רבים בעיצוב תסרוקות במספרה, והוא יכול גם לשמש כתכשיר ביתי עבור לקוחות שמעוניינות להאריך את חייה של התסרוקת לכמה שעות. ספריי מקצועי נמכר במספרות בלבד, והספריי הביתי יותר נמכר ברשתות הפארם.

לרכישה ממגוון מוצרי השיער במספרת יוסף לחצו כאן

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Barber Shop
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק