יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

נזקים בהחלקה יפנית

החלקה יפנית אינה מזיקה לשיער אם מבצעים את ההחלקה בצורה נכונה. תפקידו של הספר לזהות את סוג השיער של הלקוחה ולהחליט אם אפשרי ונכון לבצע החלקה יפנית או שלא. על הספר לבדוק אם השיער דק או עבה, וכן ללמוד על ההיסטוריה של השיער בתקופה האחרונה. כך, למשל, אם השיער עבר פעולות כימיות "חזקות", כגון: החלקה אחרת, הבהרות או סלסול, השיער עלול להישבר ולהנזק בעת פעולת ההחלקה היפנית עליהן. אם הספר מתלבט לגבי אופי השיער וחוזקו או השפעתן של הפעולות הכימיות אשר הוא עבר, הוא יכול לבצע טסט של החלקה יפנית, ורק לאחר מכן להחליט אם ההחלקה היפנית מתאימה ללקוחה או ללקוח. לסיכום, החלקה יפנית היא טובה ועמידה ואינה מזיקה לשיער, ובלבד שהיא מבוצעת על ידי איש מקצוע בצורה נכונה.

לקריאה נוספת:

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

החלקה יפנית

החלקה יפנית - יוקו - Yoko

הורדת נפח באמצעות החלקה

החלקה יפנית וצבע

החלקה יפנית ומזג האויר הישראלי

החלקות שיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Hairdressing Salon
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק