יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

תוספות שיער - שזירת שיער

שזירת שיער היא שיטה של חיבור בין תוספות השיער הטבעיות אל שיערה הטבעי של הלקוחה. החיבור מתבצע כמילימטרים בודדים משורשי השיער. בחירת הטקסטורה והגוון של התוספת הוא מרכיב חשוב מאד להצלחת המראה הטבעי הכולל לאחר סיום פעולת השזירה. השזירה מתבצעת בכמה שיטות. שיטה אחת היא קליעה של צמה קטנה בשורש השיערה לתוספת. השיטה השניה היא חרוז קטן שנשזר בין שיער הלקוחה לבין התוספת. השיטה השלישית היא הלחמה בעזרת דבק קרטין שמחבר בין שיער הלקוחה לבין התוספת הרצויה. את התוספות שוזרים בכל החלקים הפנימיים של השיער ולא בחלקים החיצוניים שגלויים כלפי חוץ, כדי להקנות מראה טבעי לעבודת התוספות. לבסוף גוזרים את התוספות לאורך הרצוי ומדרגים אותן קלות על מנת להקנות מראה טבעי בהתאם לצמיחת השיער.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

לרכישה ממגוון מוצרי השיער במספרת יוסף לחצו כאן

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Hairdresser's
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק