יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

טיפים לעיצוב השיער

טיפים לשיער דק:
שיער דק הוא בדרך כלל עדין ופגיע יותר משיער עבה. בעיה נוספת עם שיער דק היא שקשה יותר "לתת לו נפח". בשל אופיו של השיער הדק מומלץ להשתמש בחומרים שאינם "מכבידים" על השיער, כגון: סרומים, ווקסים וקרמים. לכן במקרה של שיער דק אפשר בהחלט להימנע משימוש בחומרים שונים לשיער או להשתמש בחומרים יותר "קלים", כגון: מוסים.

כדי לתת לשיער הדק נפח יש לייבש את השיער כאשר הראש מוטה כלפי מטה בזמן הייבוש. כמו כן, עדיף להשאיר אותו פזור כאשר הוא רטוב (ולא לאסוף אותו בקוקו ואז לשחרר, מפני שכאשר עושים זאת מפחיתים את נפחו של השיער).

טיפים לשיער עבה:
כדי להוריד נפח משיער עבה מומלץ להשתמש בחומרים "כבדים" ועשירים בשומנים, כגון: סרומים, מסכות וקרמים. במקרה של שיער עבה, לא כדאי להשתמש במוסים, אשר מגדילים את נפחו של השיער.

כאשר מייבשים את השיער העבה מומלץ לייבש את השיער כאשר הפן נמצא מעל הראש, כך ש"מכת החום" של הפן תשטח את השיער כלפי מטה. טיפ נוסף להורדת נפח בשיער עבה הוא להדק את השיער הרטוב עם גומי ולשחרר לאחר שהוא מתייבש.

איך מיישרים פוני ללא פן? (גם עם שיער דק וגם עם שיער עבה)
אם ברצונך ליישר פוני ללא פן או מחליק הרטיבי אותו ומתחי אותו הצדה עם סיכה. כאשר השיער יבש לגמרי שחררי את הסיכה, מה שיעניק לשיער מראה חלק כאילו עבדת עליו עם פן.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Barber Shop
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק