יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

מוצרי שיער

מוצרי שיער נחלקים לשלוש קטיגוריות עיקריות: מוצרי הזנה וטיפוח, מוצרי יופי ועיצוב, ומוצרי בריאות וחיזוק השיער.

1. מוצרי הזנה וטיפוח
מוצרי ההזנה והטיפוח הם מוצרים שמטרתם להעניק יופי, ברק ובעיקר בריאות לשיער. אלה עשויים משמנים וחומרים טבעיים לחלוטין שמעניקים לשיערה בריאות, רכות וגמישות. ישנם שמפואים בריאותיים, שמותאמים לאנשים עם מאפיינים שונים, כגון: קרקפת שומנית, קרקפת יבשה, קשקשים, וכן הלאה. השמפואים מנקים את הקרקפת ומעניקים לשיער הגנה מפני מפגעי הסביבה. כמו כן, ישנן מסכות הזנה לשיער, שמותאמות גם הן לכל סוגי השיער, כגון: שיער צבוע, יבש, פגום, עבה או דק. המסכות מזינות את הקרקפת ושומרות על הקצוות של השיער סגורות (לא מפוצלות), וכן מעניקות לשיער רכות וגמישות לאורך זמן. הסרום מחזק את השיערה, מונע התפצלויות, מעבה אותה ומותיר אותה רכה וגמישה. בסופו של דבר, כדי לבחור את התכשיר המתאים מומלץ להיוועץ עם מעצב השיער על מנת לבחור את השמפו, המסכה והסרום המתאימים, על פי סוג השיער.

2. מוצרי יופי ועיצוב
מוצרי העיצוב לשיער מעניקים לשיער אלסטיות, ואפשרות לעצב את השיער על פי רצונם של הלקוחה או הלקוח. תכשירים אלה מסייעים לעצב את השיער על פי הרצון האישי והיומי של המשתמשת או המשתמש. ישנו מגוון רחב של מוצרי יופי ועיצוב: ווקסים, ג'לים, קרמים, קליי (חימר), מוסים וספריי.

ישנן כמה תכונות עיקריות שאפשר לייחס למוצרי היופי והעיצוב. לקרם יש השפעה "רכה" יחסית, והוא מעצב את השיער באופן טבעי. המוס מקשה את השיער ומטלטל אותו יותר. הווקס והג'ל מתאימים יותר לעיצוב של שיער קצר. הקליי שומר על עיצוב השיער, ועם זאת מעניק לו מראה טבעי, וכמעט ללא ברק. הספריי מקשה ומקבע את עיצובה הסופי של התסרוקת.

ישנם מוצרי עיצוב ויופי ששונים זה מזה ברמת האיכות שלהם. לכן מומלץ לבדוק, למשל, ברכיבי התכשיר ולוודא שהוא נטול אלכוהול.

3. מוצרי בריאות וחיזוק השיער
במוצרי הבריאות וחיזוק השיערה מככבים בעיקר התכשירים אשר מסייעים לטפל בבעיות נשירה ושבירת השיער. שמפו נגד נשירה הוא שמפו שממריץ את זרימת הדם בקרקפת ומעודד צמיחת שיער מחודשת. בנוסף קיימות אמפולות ללא שטיפה שאותן מעסים על הקרקפת. בדומה לפעולת השמפו, גם האמפולות ממריצות את זרימת הדם על הקרקפת ומסייעות ומעודדות צמיחה מחודשת של שיער. האמפולות אינטנסיביות יותר מהשמפו, ועם זאת, גם השמפו וגם האמפולות הם מוצרים איכותיים וטובים למי שמעוניין לעודד צמיחה חדשה של שיער או לשמר ולחזק את השיער הקיים.

לרכישה ממגוון מוצרי השיער במספרת יוסף לחצו כאן

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Barber Shop
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק