יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

רולים לשיער

רולים לשיער הם אביזרים נוחים, בטוחים ו"נכונים" לעיצוב השיער. הרולים אינם מזיקים לשיער, והם מעניקים מראה גלי או מתולתל. ההבדל בין הרולים השונים הוא בגודלם: ככל שניקח רול קטן יותר כך מקבלים תלתל קטן יותר, וככל שניקח רול גדול יותר מקבלים שיער גלי ופתוח יותר. את הרולים ניתן לשים בשתי צורות שונות. הצורה הראשונה היא על שיער רטוב, חפוף ונקי. ניתן למרוח על השיער מוס לפני הנחת הרולים, למרות שאין חובה לעשות זאת. הרולים מגולגלים על השיער לפי רצונה של הלקוחה (הצידה, למעלה או אחורה). לאחר שמסיימים לגלגל את הרולים על כל הראש מהקצוות ועד השורשים מחכים שהשיער יתייבש לחלוטין, ורק כאשר השיער יבש לחלוטין אפשר להוריד את הרולים, ואז מקבלים מראה גלי או מתולתל. הצורה השניה היא רולים שאותם שמים על שיער יבש. את הרולים מניחים על השיער לאחר ייבוש עם פן על פי רצוננו (קדימה, אחורה או הצידה). לאחר מכן מחכים בין עשר לעשרים דקות, ואז מורידים את הרולים. בשתי צורות הביצוע של הרולים אפשר להשתמש בספריי מקשה לאחר סיום התהליך, כדי לשמר את המראה המתולתל או הגלי שעיצבנו לאורך זמן.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Barber Shop
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק