יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

נזקי השמש לשיער

נזקי השמש עלולים לפגוע בשיער בצורה קשה. חשיפה ממושכת לשמש עלולה לגרום לייבוש השיער והחלשתו, העלמת הברק הטבעי של השיער ודהייתו, הבהרת השיער, ועוד. קרני השמש המזיקות פוגעות במרקם השיער ובעור הקרקפת, במיוחד בקיץ הישראלי. קרינת השמש מזיקה לא רק למראהו החיצוני של השיער, אלא גם לבריאותו ולבריאות עור הקרקפת.

כמו העור גם השיער ניזוק מחשיפה מוגזמת וממושכת לשמש, ובמיוחד בימי הקיץ שבהם השיער חשוף יותר לשמש ולחפיפות תכופות יותר בשמפו, שמזיקות גם הן לשיער. נזקי השמש עלולים לגרום לשיער לנזקים שהם בלתי הפיכים, מהשורש ועד לקצוות, וככל שהשיער חשוף יותר לשמש כך הוא נחלש יותר והופך לרגיש יותר.

הבהרתו של השיער בעקבות חשיפה לשמש נראית לעין במיוחד בגווני השיער הבהירים. בנוסף, גם ברק השיער דוהה ככל שהחשיפה לשמש ממושכת יותר, במיוחד אצל הגוונים הבהירים (הבלונדיניים והאדומים), שכן ככל שהשערה מכילה פחות פיגמנטים, כך היא רגישה יותר לנזקי השמש.

על מנת להימנע מנזקיה של קרינת השמש לשיער כדאי למרוח על השיער מוצרי הגנה מיוחדים, שמסננים את הקרינה ומגנים על השיער. תכשירים אלה מכילים מסנני קרינת UV, כגון: שמפואים ייחודיים, תכשירי לחות ללא שטיפה וסרומים וקרמים שונים, שאותם מומלץ למשוח כרבע שעה לפני היציאה לאור השמש. לבסוף, חשוב להקפיד על תזונה בריאה (במיוחד חלבונים, פירות וירקות), לחבוש כובע בשהייה ממושכת בשמש (במיוחד הבלונדיניות), וכן להסתפר תדיר ולגזור את קצוות השיער באופן קבוע, מפני שהקצוות הן החלקים הרגישים ביותר בשיער, שמועדים יותר להתייבשות, להתפצלות ולמראה שהוא "שרוף".

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Barber Shop
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק