יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

חפיפת השיער

תפקידו של השמפו הוא לנקות את הקרקפת משומן ולכלוך. עם זאת, מטבע הדברים, השמפו הוא חומר שמכיל כימיקלים שעלולים לפגוע בבריאות השיער והקרקפת, ולכן לא מומלץ לחפוף את השיער מידי יום. שמפואים רבים מכילים את החומר הכימי סודיום לאוריל/לאוראט סולפאט (Sodium Lauryl/Laureth Sulfate) שנקרא בקיצור S.L.S, שעלול להזיק לזקיקי השערה, וגם להביא להופעה של פצעונים ולגירוי בקרקפת ובעיניים. השפעתו של החומר גדלה ככל שרמת הריכוז שלו בשמפו גדלה וככל שמשך המגע שלו עם העור יותר ממושך, ולכן, מומלץ לחפוף את השיער פעמיים בשבוע, ולא מידי יום.

בנוסף, המים בישראל הם מים "קשים" שיש להם גם כן השפעה רעה על השיער בתהליך החפיפה. המים בישראל מכילים אבנית וכן חומרים נוספים שפוגעים בגמישותו של השיער, והופכים אותו לקשה יותר. אפשר לחפוף את השיער עם שמפו שמכיל שמן רוזמרין, שמקנה לשיער גמישות. יש מי שיעדיפו אפילו לחפוף את השיער במים מינרליים או להתקין מסננים שונים בברזי האמבטיה, כדי להמנע מהנזק של המים הקשים בישראל.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Hairdressing Salon
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק