יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

מסכות הזנה לשיער

מסכה לשיער היא תכשיר לטיפול בקשקשים לאחר פעולת החפיפה, והיא מעשירה את השיער בוויטמינים ושמנים חיוניים לבריאותו וטיפוחו של השיער. מסכה לשיער טובה עבור כל סוגי השיער, והיא משמשת גם נשים וגם גברים. מסכה לשיער אינה מטפלת בקרקפת, אלא בקצוות השיער, במיוחד היבשים שבהם.

ישנם סוגים שונים של מסכות הזנה לשיער, שמותאמות לכל אחד ואחת על פי סוג השיער (שיער יבש, שמן, חלק, גלי או מתולתל). ישנן גם מסכות להפחתת נפח השיער, או לחילופין, לניפוח השיער. בנוסף, ישנן מסכות בעלות רמות שונות של איכות. כך, למשל, במספרות יש מסכות מקצועיות (ליין פרופשיונל), בניגוד לליין הביתי אשר נמכר ברשתות הפארם למיניהן. הליין המקצועי מרוכז הרבה יותר, ומכיוון שכך, יעיל יותר בהבראת השיער וטיפוחו. לפיכך, המסכות המקצועיות יקרות יותר, בהתאם לרמת האיכות וריכוז החומרים הפעילים בתכשיר.

במסכה לשיער משתמשים כתחליף למרכך שיער, ולא בנוסף אליו. אם משתמשים גם במרכך וגם במסכה, המרכך מנטרל את פעולת המסכה, ולכן לא מומלץ להשתמש בשניהם במקביל. יותר מכך, מרכך אינו בריא לעשיר, והוא עלול להזיק לקרקפת ולשיער. במובן הזה, למרות שמרכך מבצע פעולה של ריכוך השיער, הרי שמבחינה בריאותית הוא לא מומלץ.

לרכישה ממגוון מוצרי השיער במספרת יוסף לחצו כאן

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Hairdressing Salon
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק