יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

גוונים

גוונים לשיער מבצעים בכמה דרכים. הדרך ראשונה מבוצעת עם חומר הבהרה אשר מבהיר את השיער, ומסיר ממנה פיגמנטים. את החומר מסירים כאשר מגיעים לצבע הרצוי. הדרך השניה נעשית עם חומרים שהם צבעים. לא לכל אחד ואחת מתאים להשתמש עם גוונים בצורת צבע, והדבר תלוי בגוון הספציפי שהלקוח או הלקוחה מבקשים להגיע אליו, ובשיער הנתון של הלקוח/ה (אם הוא צבוע או טבעי). על שיער טבעי ישנן אופציות רבות יותר, להבדיל משיער צבוע, שמגביל את כמות האופציות האפשריות. גוונים אפשר לעשות עם נייר כסף או בלי נייר כסף, והדבר תלוי בתוצאה הסופית שאליה אנו מעונינים להגיע. נייר כסף שומר על ניקיון, ומסייע בכך שהגוונים לא ילכלכו את האזורים שמסביבם. בנוסף, נייר הכסף מחמם את הגוונים, וכך מביא להאצת הפעולה. הבחירה בשיטה המתאימה לביצוע הגוונים מוטלת על מעצב השיער שתפקידו להחליט באופן מקצועי מהי השיטה המתאימה ביותר עבור הלקוח/ה.

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

לרכישה ממגוון מוצרי השיער במספרת יוסף לחצו כאן

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Hairdressing Salon
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק