יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

בייביליס - Babyliss

בייביליס הוא מכשיר או הגדרה לביצוע שיער מתולתל או גלי. מכשיר הביבייליס הינו מוט מתכת אשר, בעבודה נכונה ומקצועית, מייצר תלתלים בכל סוגי השיער. בכל סוג שיער משתמשים בבייביליס באופן שונה, ואולם, תמיד העבודה עם הבייביליס צריכה להתבצע על שיער יבש. ליצירת נפח בשיער עדיף לשים מוס לפני ייבוש השיער, ולאחר מכן לעבוד עם הבייביליס. ליצירת מראה טבעי (תלתלים פתוחים ורכים) עדיף לוותר על המוס, ולעבוד עם הבייביליס בחתיכות גדולות של שיער, ובאופן רך ועדין. על שיער יבש ומקורזל עדיף להחליק עם פן לפני העבודה עם הבייביליס. על שיער דק, רך וחלק מטבעו, אפשר לעבוד ישר עם בייביליס ללא החלקה עם פן. לקיבוע הפעולה אפשר להתשמש עם מעט ספריי מקשה.

בייביליס היא גם הגדרה לביצוע של שיער גלי ומתולתל, כך שלעיתים לקוחה אשר ניגשת למספרה ומבקשת ביבייליס לאו דווקא כוונתה היא למכשיר הבייביליס אלא לתוצאה הסופית של שיער גלי ומתולתל.

לרכישה ממגוון מוצרי השיער במספרת יוסף

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Hairdresser's
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק