יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
   

מיכל גבריאלוב טרבלסי קוסמטיקאית מקצועית בלב תל אביב

מיכל גבריאלוב טרבלסי

מיכל גבריאלוב טרבלסי מתמחה במגוון רחב של טיפולים לעור הפנים. כל לקוחה שמגיעה בפעם הראשונה לקליניקה של מיכל עוברת אבחון ותשאול מדוקדק, על מנת להעניק לה את הטיפול הטוב ביותר עבורה, ולבחור את התכשירים שמתאימים לה.

טיפולי הפנים שניתנים בקליניקה של מיכל:

  1. טיפולי יופי: ניקוי העור וטיפוחו באמצעות תכשירים מתאימים.

  2. טיפולים לעור בעייתי/אקנטי: טיפולים שמטרתם לאזן את בלוטות החלב, לחדש את מרקם העור ולהרגיע את העור. במקרה זה מדובר על סדרת טיפולים, בהן ניתנים ללקוחה תכשירים נוספים להמשך טיפול בבית מחוץ לקליניקה.

  3. טיפולים בכתמי עור (פיגמנטציה): טיפול לדיכוי תאי המלנין והבהרת הכתמים. גם כאן מדובר על סדרת טיפולים, ושימוש בתכשירים נוספים על ידי הלקוחה בבית.

  4. טיפול לעור הבוגר: התאמה אישית של תוכנית טיפול, וכן תכשירים מתאימים להמשך הטיפול בבית. מטרתה של סדרת הטיפולים מסוג זה היא טיפוח העור, טשטוש קמטים, הבהרת כתמים והחדרת לחות לעור.

חשוב להדגיש שהמשך הטיפולים הביתיים על ידי הלקוחה הנם מרכיב חשוב מאד בהצלחת הטיפול ובשיפור תפקודו של העור. במובן הזה, הטיפולים הנם שילוב של עבודת הקוסמטיקאית בקליניקה והמשך הטיפול בבית על ידי הלקוחה, דבר שמחייב את הלקוחה לקחת על עצמה את האחריות להשקיע מזמנה בבית, וזאת על מנת להביא להצלחה מיטבית של הטיפולים.

בנוסף לטיפולי הפנים, בקליניקה של מיכל ניתנים מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים נוספים, כגון: הסרות שיער בשעווה ובחוט, פדיקור ומניקור.


הקליניקה של מיכל נמצאת בלב תל אביב, ברח' מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, אצל "יוסף עיצוב שיער". להזמנת תור התקשרו למיכל בטלפון: 052-3067333

טיפולים ותכשירים מיוחדים:
טיפול בעור בעייתי בשיטת KB PURE
מוס חומצה לקטית לחידוש העור
טיפול בעור בעייתי עם תכשירי KP PURE

סרום להגברת הלחות של KB PURE

מיכל גבריאלוב טרבלסי קוסמטיקאית בלב תל אביב מיכל קוסמטיקאית בשינקין - לדף הפייסבוק

לקביעת תור התקשרו ישירות למיכל:

052-3067333

או ליוסף עיצוב שיער:

03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Michal Cosmetics at Yossef Hair Design:

+972-52-3067333
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel


* * *

ערוץ הפייסבוק של יוסף עיצוב שיער ערוץ היוטיוב של יוסף עיצוב שיער הטלגרם של יוסף עיצוב שיער