יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

מוס לשיער

מוס לשיער הוא חומר נוזלי, שיוצא בצורת של קצף מן השפופרת .כדי ליצור שיער גלי או מתולתל עם נפח, משתמשים במוס באופן הבא: מפזרים על שיער רטוב את המוס באופן שווה בין השורשים לקצוות, מנערים את השיער ומייבשים אותו בעזרת פן ודיפיוזר עד לקבלת מראה גלי או מתולתל באופן מושלם.

ניתן להשתמש במוס לשיער גם לצורך קבלת נפח לשורשים, בעיקר בעשיית תסרוקות לאירועים. בדרך כלל מעצב השיער ישים מוס בשורשים לפני הייבוש בפן, כדי ליצור נפח באזור השורשים, ועל מנת שיהיה נוח יותר לבצע את התסרוקת באופן אחיד ונקי.

במוס יש רמות שונות של חוזק, אך כל המוסים לשיער הם חומרים חזקים ומקשיחים. כמעט כל חברה מייצרת מוס לשיער, ובסופו של דבר, הקריטריונים לבחירת מוס לשיער הם חוזקו הרצוי של המוס לשיער, והחברה או המותג שלו.

לרכישה ממגוון מוצרי השיער במספרת יוסף לחצו כאן

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Barber Shop
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק