יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

מברשות שיער

הברשת השיער היא פעולה בריאה לקרקפת ולעידוד צמיחת השיער, שכן כל הברשה שבאה במגע עם הקרקפת ממריצה את זרימת הדם על הקרקפת וכך מעודדת את צמיחת השיער. מברשות איכותיות עמידות בפני חום, ולכן אפשר לעבור איתן במקביל עם פן. בנוסף לעמידות מפני חום, מברשות איכותיות מתירות קשרים בקלות רבה יותר מאשר מברשות פשוטות.

מברשות השיער מתחלקות לשתי משפחות: מברשות סירוק ומברשות עיבוד. מברשות הסירוק מיועדות לסירוק והברשת השיער באופן יומיומי, ומברשות העיבוד, לעומת זאת, משמשות אותנו בזמן פעולת הפן (למשל, יצירה של פן גלי, חלק, או מתולתל). כל מברשת עיבוד מתאימה לסוג שיער אחר ולסוג שונה של פן. לכן ישנם גדלים וסוגים שונים של מברשות עיבוד. כך, למשל, מברשת גדולה מתאימה לפן חלק, או לתלתלים גדולים ורחבים. מברשת קטנה, לעומת זאת, מתאימה לתלתלים קטנים או לשיער קצר.

ישנן מברשות עיבוד קרמיות, שהן מאד נוחות לעבודה, במיוחד לעשיית פן גלי או מתולתל. מומלץ לא להשתמש עם מברשות מתכתיות על מנת להימנע מנזק לשיער, מפני שכאשר המתכת באה במגע עם השיערה היא עלולה לפצל אותה ובמקרים מסויימים אף לשרוף אותה במגע עם החום.

מברשת עיבוד איכותית מומלץ לרכוש במספרה, ולבחור את אותה המברשת שבה משתמש הספר, דבר שיבטיח שהמברשת היא אכן איכותית ומקצועית, ולא תישרף לאחר זמן קצר במגע עם חום.

לרכישה ממגוון מוצרי השיער במספרת יוסף לחצו כאן

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Barber Shop
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק