יוסף מעצב שיער האתר הרשמי תספורות נשים תספורות גברים החלקות תוספות שיער תסרוקות כלה וערב טיפולים אודות המקום מאמרים מכירת מוצרי שיער למספרות ויחידים יוסף עיצוב שיער - דף ראשי Yossef Hair Design English website  
 
  יוסף עיצוב שיער

מכונות תספורת

מכונות תספורת נחלקות לכמה רמות וכל רמה מעידה על איכות המכונה ועל חוזקה. ישנן מכונות פשוטות שאינן מומלצות לקניה. במובן הזה, המכונות הפשוטות נחשבות אפילו לחד פעמיות – כאלה שישמשו את הלקוח בפעמים הראשונות בלבד, ולאחר מכן כנראה יושלכו לפח. הקבוצה השניה היא מכונות ביתיות ברמה טובה שלרוב נמכרות במספרות. מכונות אלה ישמשו את הלקוח או הלקוחה בצורה טובה לצרכים הביתיים. לבסוף ישנן גם את המכונות המקצועיות אשר משתמשים בהן הספרים עצמם. לפעמים כדאי להשקיע במכונה יוקרתית ואיכותית, בהתחשב בתדירות השימוש בה. את המכונות יש לשמן אחת למספר תספורות ולנקות משיער אשר נתפס על הסכינים. במכונות האיכותיות ישנן דרגות אשר מסומנות לפי מילימטרים כך שניתן לבחור את הגובה המתאים של החיתוך (בין אם מדובר בשימוש לגילוח הזקן ובין אם מדובר בשימוש לשיער).

למאמרים נוספים בנושא טיפוח השיער

לרכישה ממגוון מוצרי השיער במספרת יוסף לחצו כאן

* * *

מספרת יוסף - מספרת בוטיק אשר ממוקמת בלב ליבה של תל-אביב ברחוב מלצ'ט פינת שינקין. במספרה תוכלו לקבל את כל שירותי השיער המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק אופנת השיער.

לקביעת תור התקשרו:
03-6200764, 054-9554820
מלצ'ט 30 פינת שינקין 45, תל-אביב

Yossef Hairdressing Salon
+972-3-6200764, +972-54-9554820
30 Melchett St. (45 Shenkin St.), Tel-Aviv, Israel

יוסף עיצוב שיער - דף הפייסבוק הרשמי הצטרפו לדף שלנו בפייסבוק